S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » ŽIAROVKOVÁ REŤAZ - E27 LED

Žiarovková reťaz LED E 27

 

krásne a mimoriadne kvalitné dekoračné osvetlenie do vonkajšieho i vnútorného priestoru, pretože má IP 44. A čo je vlastne žiarovková svetelná reťaz? Takzvane vintage girlanda – je elektrický vodič na ktorý sú montované, alebo priamo lisované  objímky vo veľkosti E27, alebo výnimočne s bajonetom B22 vo väčšine v 1 metrovom, alebo 50 cm rozostupe. Následne sa do týchto závitov vkladajú žiarovky s LED diódami, ktoré však dôkladne imitujú klasické edison žiarovky, ale narozdiel od ních majú omnoho nižšiu spotrebu. Samozrejme si môžete nezávisle podľa potreby dokúpiť akékoľvek žiarovky.

Žiarovkovú reťaz 

si môžete u nás zakúpiť už od 10 m s 10 objímkami, ktorá sa dá predlžovať podľa potreby o každých 10 m.

 

 


EUR
EUR
Parametre
skladom doprava zdarma
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 3,00 EUR

Skladom


bežná cena 4,00 EUR

naša cena 3,00 EUR

Skladom


bežná cena 4,00 EUR

naša cena 3,00 EUR

Skladom


bežná cena 3,70 EUR

naša cena 3,10 EUR

Skladom


 

naša cena 13,00 EUR

Skladom


 

naša cena 39,00 EUR

Na objednávku


 

naša cena 44,00 EUR

Skladom


 

naša cena 48,00 EUR

Na objednávku


 

naša cena 68,00 EUR

Skladom


bežná cena 79,00 EUR

naša cena 69,00 EUR

Skladom


 

naša cena 69,00 EUR

Skladom


bežná cena 112,00 EUR

naša cena 96,00 EUR

Skladom


 

naša cena 259,00 EUR

Skladom


bežná cena 650,00 EUR

naša cena 449,00 EUR

Skladom

 

Klasická žiarovková svetelná reťaz

je vhodná do každého priestoru a na každú udalosť. Má nespočetne veľa využití. Najviac využívaná v tomto období je ako svadobné osvetlenie a dekoračné osvetlenie. Vintage girlanda je vkusné osvetlenie každej terasy a podniku, dodá tú správnu atmosféru a k tomu má decentné osvetlenie. Taktiež je vhodná ako párty osvetlenie, ktoré si môžete doplniť o rôzne lampióny či už v jednej farbe alebo vo viacfarebnej kombinácii.

Žiarovková reťaz

sa taktiež hodí aj ako osvetlenie do záhrady, alebo na balkón. Momentálne je veľmi obľúbená a žiadaná, pretože sa hodí fakt všade. Ak si chcete vintage girlandu ozvláštniť tak môžete použiť namiesto warm white (teplej bielej) žiarovky, farebnú kombináciu, poprípade doplniť o spomínané lampióny, alebo stuhy.

OWNkN