O nás

 Luxstars.sk vznikla v roku 2015

ako malá neetablovaná firma chcela priniesť na Slovenský trh kvalitné a úsporné vianočné osvetlenie. Začínala od nuly ale s prémiovými výrobkami, ktoré ponúkala a stále ponúka, to nebolo také ľahké ako si táto malá firma s vedením jednej osoby myslela. Nakoľko cena výrobkov odzrkadľuje kvalitu a boj na trhu bol a je obrovský. 

Preto sme sa rozhodli ako Slovenská firma netlačil veľké peniaze do reklamy, čo možno nebol dobrý nápad. Ale vybudovať si meno postupne na spokojných klientoch. Áno stále to trvá, ale spokojný zákazník je ten najlepší :) 

Snažíme sa ponúknuť široký servis a poradenstvo hlavne na telefóne. Neponúkame milión výrobkov ako možno iné firmy, ale len okresanú ponuku aby sme mali  všetky výrobky odskúšané ako sa povie na vlastnej koži a vedeli naším klientom čo najlepšie poradiť pri ich výbere. 

Nakoľko Vianoce máme len jeden krát do roka, tak sme sa rozhodli ponuku rozšíriť o dekoračné osvetlenie a to hlavne o svetelné reťaze na žiarovky a o najviac vhodné LED žiarovky do nich. 

Taktiež ponúkame aj prenájom osvetlenia na rôzne podujatia ako sú svadby, evanty a festivali. 

 

Profesionálne vianočné osvetlenie         

        Vysoko kvalitné profesionálne osvetlenie za rozumnú cenu. V našom portfóliu produktov sa hravo orientuje a pri výbere narazíte len na overené výrobky s najvyššou spoľahlivosťou. Produkty sú vyrábané nad rámec požiadaviek EU k bezpečnosti a spoľahlivosti. Disponujeme vlastnými skladovými zásobami, servisným centrom, rýchlou distribúciou už do niekoľkých hodín. V prípade záujmu Vám prídu naši montážni pracovníci objednaný tovar nainštalovať.

         Základný sortiment sú vianočné LED reťaze, svetelné cencúle a závesy, LED svetelné hadice, 3D dekorácie, svetelné efekty a LED motívy. Pri niektorých výrobkoch trvá doba výroby 7 - 15dní, jedná sa najmä o veľké 3D vianočné dekorácie a veľké LED motívy. Pre mestá a obce máme pripravenú špeciálnu ponuku, . Cenník posielame výhradne zodpovedným pracovníkom samospráv. V prípade vážneho záujmu sme pripravení na osobné stretnutie, kde Vám budú prezentované vzorky výrobkov, po dohode vypracovaná cenová ponuka a vizualizácia budúceho vianočného osvetlenia.

 

 

NAŠE ZAMERANIE

NAŠE PRODUKTY