Osvetlenie na terasu

Vyšperkujte si svoju terasu alebo altánok s profi osvetlením

 

Neviete sa dočkať leta, tepla a dlhých nocí?

Tešíte sa na drinky s priateľmi na terase v meste, pri vode alebo vo vašom obľúbenom lokáli?

Alebo si chcete užiť čaro domova v kruhu vašej rodiny a známych, popíjaním či grilovaním na vašej terase či altánku?

 tienidlo-na-lampu-vonkajsie-e27-1

Ak áno, určite by ste mali myslieť na to, či máte svoj altánok alebo terasu dokonale pripravenú na letnú sezónu. Stôl, stoličky a záhradný nábytok by ste mali. Gril takisto. Hmm, je to všetko? Alebo vám tam niečo chýba?

 

Neviete? V tom prípade vám pomôžeme.

Jediná a zásadná vec je predsa osvetlenie na terasu!

 retaz-zo-ziaroviek

Štýlové, bezpečné a hlavne úsporné osvetlenie terasy by naozaj nemalo chýbať na žiadnej. A je absolútne jedno, či hovoríme o komerčných terasách, spojených s reštauráciou, barom či kaviarňou, alebo o terase či altánku, ktoré sú súčasťou vašich obydlí.

 

Ak máte terasu alebo altánok, v ktorom sa už nachádza elektrická zásuvka, inštalácia osvetlenia pre vás nebude problém. Avšak, ak zásuvku nemáte, môžete „potiahnuť“ káble, najlepšie tak, aby boli vedené vzduchom.

 vonkajsie-tienidlo-092-02-e27-5

Mnohé terasy a altánky sú už vybavené pevným a intenzívnym osvetlením, ktoré plnia prevažne praktické účely. No ak by ste chceli zažívať romantiku každý deň, najvhodnejšou voľbou by bola inštalácia dekoratívneho osvetlenia v podobe svetelnej reťaze so žiarovkami. Tú môžete mať upevnenú celoročne alebo iba počas sezóny. Tlmené a menej intenzívne osvetlenie vám pravidelne dopraje atmosféru, pri ktorej si môžete užiť vzácne chvíle s rodinou, priateľmi a známymi.

 476-63-ziarovkova-retaz-8m-20led

A čo odtiene svetla? Jednoznačne by ste mali siahnuť po teplej bielej. Technicky vzaté, ide o približne 2700 až 3000 kelvinov na LED zdroji svetla. V preklade to znamená, že teplé biele svetlo pôsobí prirodzene, upokojujúco a takisto nedráždi oči. No a ak plánujete na vašej terase párty alebo chcete potešiť seba či svoje deti, môžete siahnuť po dekoratívnom osvetlení v rôznych farbách.

 

Výber je na vás. Stačí, ak sa na nás obrátite a my vám pomôžeme s výberom a poradíme, aké osvetlenie je pre vašu terasu či altánok najvhodnejšie.

tienidlo-na-lampu-vonkajsie-1

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie