S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

naša cena 6,00 EUR
Skladom
naša cena 2,70 EUR
Na objednávku
naša cena 185,00 EUR
Skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 3,10 EUR
Skladom
naša cena 48,00 EUR
Skladom
naša cena 96,00 EUR
Skladom

»

Exteriérové vianočné osvetlenie na dom

 

Pri Vianočnom osvetlení rodinného domu je dôležité dodržať zásady bezpečnej inštalácie v rámci platných noriem. Preto rozsiahlejšiu montáž zverte odborníkovi s potrebným certifikátom.

Na výzdobu domu vieme kombinovať viaceré typy exteriérového vianočného osvetlenia. Najobľúbenejšími sú svetelné cencúle, ktoré je vhodné montovať po obvode strechy domu, nad vstupný vchod či balkón. Dostupné sú v rôznych veľkostiach, farbách a efektoch.

Pokiaľ chcete zvýrazniť členité krivky strechy na dome, doporučujeme použiť LED svetelné reťaze. Svetelné reťaze inak nazývané aj svetelné girlandy, sa dajú použiť aj ako náhrada za nákladnejšie vianočné osvetlenie. Ich použitie je prakticky bez obmedzení, najčastejšie nimi zdobíme omotaním stĺpy, vianočné stromčeky a nosné konštrukčné prvky domu.

Bohatá výzdoba domu sa dá realizovať aj pomocou svetelného závesu LED, ktorý je robený štandardne v šírke 2m a rôznych výškach od 1,5m až po 9m. Svetelné LED závesy sú najpoužívanejšie na výzdobu okien, presklených dverí v interiéri, výkladov a zábradlí. Výhodou tohoto riešenia je fakt, že vianočné osvetlenie vytvára úžasnú atmosféru z exteriéru ako aj interiéru.

 

LED vianočné osvetlenie na rodinný dom profesionálne

 

Pre vyšperkovanie vianočnej atmosféry pomocou exterérového osvetlenia je možné použiť aj svetelnú hadicu na výzdobu kontúr domu. O presné a rovné uloženie sa postarajú priehľadné PET lišty, ktoré zároveň zvyšujú odolnosť voči poveternostným vplyvom.  LED hadice majú reznú dĺžku 1m, po dohode Vám presné dĺžky svetelných hadíc narežeme a profesionálne zapojíme.

Vysokej obľube sa v poslednej dobe tešia rôzne efekty, najmä efekt padajúceho snehu, tzv. slzičiek. Doba ponúka viacero efektov, napríklad FLASH efekt, rôzne blikajúce odlesky a trblietky.

Okolie domu sa dá skrášliť vianočnými 3D dekoráciami. Dokážu zaujať najmä tých najmenších a pomôžu vytvoriť dokonalú Vianočnú atmosféru. V ponuke sú 3D stromy, guľe, darčeky, zvieratá či SantaClaus.

Bezpečnosť a kvalita exteriérového vianočného osvetlenia na dom stojí a padá na zapojení do elektrickej siete. Všetky hore vymenované výrobky je možné medzi sebou rýchlo, spoľahlivo a bezpečne prepojiť pomocou profesionálneho príslušenstva. Už nepotrebujete na každý prvok výzdoby ťahať ďalšiu predlžovačku, všetko sa dá zapojiť jedinou vidlicou do zásuvky. Neváhajte sa informovať, poradíme vždy najjednoduchšie riešenie.

YjI4NT