S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SVETELNÉ ZÁVESY

Svetelné závesy - LED

 

kvalitné vianočné osvetlenie za rozumnú cenu. Svetelné závesy s LED technológiou, v rôznych dĺžkach, ktoré sa dajú použiť v exteriéry a taktiež interiéry. Tým, že disponujú Easy connectom si ich viete podľa potreby prispôsobiť rôznym šírkam násobených po 2 m. Na jeden elektrický zdroj viete napojiť od 11 do 5 kusov, toto je ovplyvnené dĺžkou svetelného závesu a počtom LED ktorým, každy záves disponuje

Svetelné závesy majú dvojitú gumenú izoláciu, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam, majú IP 44. Výhodou LED technológie je úspora elektrickej energie až 90%.

 

 

Vianočné osvetlenie a svetelné závesy, ktoré nie sú skladom dodáme do 10 dní.


EUR
EUR
skladom doprava zdarma
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 110,00 EUR

Na objednávku


 

naša cena 120,00 EUR

Skladom


bežná cena 299,00 EUR

naša cena 249,00 EUR

Skladom


bežná cena 320,00 EUR

naša cena 300,00 EUR

Skladom


bežná cena 350,00 EUR

naša cena 330,00 EUR

Na objednávku


 

naša cena 350,00 EUR

Na objednávku


bežná cena 480,00 EUR

naša cena 440,00 EUR

Na objednávku


bežná cena 585,00 EUR

naša cena 549,00 EUR

Na objednávku

 

Svetelné LED závesy

sa čoraz viacej používajú ako celoročné dekoračné osvetlenie ako vianočné. Hodia sa na výzdobu výkladov, alebo presklených fasád budov. Svetelný záves zabezpečuje dostatočné, ale pritom jemné osvetlenie, ktoré nenarúša harmóniu priestoru. Ďalšou využiteľnosťou svetelných závesov je ich inštalácia na svadbe a to ako svetelná stena za mladomanželov, alebo svetelné vylepšenie fotokútika.

Taktiež môže tvoriť decentnú svetelnú výzdobu priestoru. 

 

 

ZTIwM