S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


O nás

Profesionálne vianočné osvetlenie         

          Ponúkame Vám vysoko kvalitné profesionálne osvetlenie za rozumnú cenu. V našom portfóliu produktov sa hravo orientuje a pri výbere narazíte len na overené výrobky s najvyššou spoľahlivosťou. Produkty sú vyrábané nad rámec požiadaviek EU k bezpečnosti a spoľahlivosti. V prípade nejasností, Vám naši pracovníci radi zodpovedajú všetky otázky. Naša ponuka Vianočného osvetlenia je jedinečná a mnoho produktov nenájdete v ponuke u žiadneho iného predajcu v Slovenskej Republike. Disponujeme vlastnými skladovými zásobami, servisným centrom, rýchlou distribúciou už do niekoľkých hodín. V prípade záujmu Vám prídu naši montážni pracovníci objednaný tovar nainštalovať.

         Základný sortiment sú vianočné LED reťaze, svetelné cencúle a závesy, LED svetelné hadice, 3D dekorácie, svetelné efekty a LED motívy. Pri niektorých výrobkoch trvá doba výroby 7 - 15dní, jedná sa najmä o veľké 3D vianočné dekorácie a veľké LED motívy. Pre mestá a obce máme pripravený katalóg, ktorý v prípade vážneho záujmu posielame poštou, prípadne je možné si ho stiahnuť v PDF súbore priamo TU. Cenník posielame výhradne zodpovedným pracovníkom samospráv. V prípade vážneho záujmu sme pripravení na osobné stretnutie, kde Vám budú prezentované vzorky výrobkov, po dohode vypracovaná cenová ponuka a vizualizácie budúceho vianočného osvetlenia.

 

NAŠE ZAMERANIE

NAŠE PRODUKTY

UŽITOČNÉ RADY

 

NzEwN