S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

naša cena 4,00 EUR
Skladom
naša cena 94,00 EUR
Skladom
naša cena 3,00 EUR
Skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 96,00 EUR
Skladom
naša cena 3,10 EUR
Skladom
naša cena 48,00 EUR
Skladom

O nás
Profesionálne vianočné osvetlenie

         

          Ponúkame Vám vysoko kvalitné profesionálne osvetlenie za rozumnú cenu. V našom portfóliu produktov sa hravo orientuje a pri výbere narazíte len na overené výrobky s najvyššou spoľahlivosťou. Produkty sú vyrábané nad rámec požiadaviek EU k bezpečnosti a spoľahlivosti. V prípade nejasností, Vám naši pracovníci radi zodpovedajú všetky otázky. Naša ponuka Vianočného osvetlenia je jedinečná a mnoho produktov nenájdete v ponuke u žiadneho iného predajcu v Slovenskej Republike. Disponujeme vlastnými skladovými zásobami, servisným centrom, rýchlou distribúciou už do niekoľkých hodín. V prípade záujmu Vám prídu naši montážni pracovníci objednaný tovar nainštalovať.

         Základný sortiment sú vianočné LED reťaze, svetelné cencúle a závesy, LED svetelné hadice, 3D dekorácie, svetelné efekty a LED motívy. Pri niektorých výrobkoch trvá doba výroby 7 - 15dní, jedná sa najmä o veľké 3D vianočné dekorácie a veľké LED motívy. Pre mestá a obce máme pripravený katalóg, ktorý v prípade vážneho záujmu posielame poštou, prípadne je možné si ho stiahnuť v PDF súbore priamo TU. Cenník posielame výhradne zodpovedným pracovníkom samospráv. V prípade vážneho záujmu sme pripravení na osobné stretnutie, kde Vám budú prezentované vzorky výrobkov, po dohode vypracovaná cenová ponuka a vizualizácie budúceho vianočného osvetlenia.

 

NAŠE ZAMERANIE

NAŠE PRODUKTY

UŽITOČNÉ RADY

 

ZTJhND