S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


» Naše produkty

 

Naše produkty vianočného osvetlenia 

 

 

Certifikované Vianočné osvetlenie

Kvalita a certifikáty

Všetky naše produkty vianočného osvetlenia v ponuke majú platné prísne certifikáty v rámci celej EU. Výrobky sú neustále posudzované uznávanými európskymi certifikačnými inštitútmi. Bezpečnosť zdravia a Vášho majetku je našou najvyššou prioritou, preto ponúkame len overené výrobky od renomovaných výrobcov. Pre našich zákazníkov znamenajú tieto výrobky záruku kvality. Intenzívne sa zaoberáme zvyšovaniu efektívneho využitia a udržateľnosti. Roky skúseností, testov a záťažových skúšok odolnosti vianočného osvetlenia, prinášajú pre Vás výber len toho najlepšieho, čo môžete na trhu v EU nájsť.

Profi vianocne osvetlenie

Profesionálne výrobky

Rozdiel medzi bežne dostupným vianočným osvetlením a profesionálnym výrobkom je zrejmý už na prvý pohľad. Kým hobby produkty sú určené na jednoduché a nenáročné výzdoby, profesionálne vianočné osvetlenie ponúka široké možnosti kombinovať niekoľko svetelných prvkov zároveň. Profesionálny výrobok je charakteristický masívnym prevedením, hrubými gumovými káblami, LED diódami v odolnej ochrannej banke a najmä konektormi pre rýchlu a bezpečnú montáž. Vďaka tomuto systému je možné spájať, predlžovať či rozbočovať inštaláciu vianočného osvetlenia.

Montáž vianočného osvetlenia profi

Jednoduchá inštalácia

K profesionálnemu vianočnému osvetleniu patrí profesionálne príslušentvo. Rovnako ako svietidlá, vyznačuje sa masívnym prevedením gumových káblov a kompabilitou s konektormi osvetlenia. V našej ponuke sú predlžovacie káble rôznych dĺžok, rozdvojky, rôzne viacnásobné rozbočovače a napájacie jednotky. Farebné prevedenie káblov je biele alebo čierne. Vďaka chytrému príslušenstvu rýchlo, bezpečne a spoľahlivo spojíte rôzne typy výrobkov medzi sebou.

lacne_kvalitne_vianocne_osvetlenie

Pomer cena / kvalita

Investícia v podobe profesionálneho dekoračného osvetlenia je niekedy aj 3x vyššia ako u porovnateľných výrobkov pre hobby použitie. Lacné vianočné sviečky majú niekoľkonásobne zníženú životnosť, zvlášť vtedy, ak sú používané vonku. Príkladom sú svetelné reťaze na vianočný strom do exteriéru. Lacný hobby výrobok má jednoduchú plastovú izoláciu, slabo chránené LEDky pred vodou a námrazou, nevhodné pripojovacie káble určené do interiéru. V dôsledku toho sa najčastejšie vyskytujú poruchy izolácie, zatečené LED diódy, potrhané vodiče a mnoho iných závažných nedostatkov. Naproti tomu profesionálne Vianočné osvetlenie má hrubé odolné medené káble v izolácii z gumy, ktorá ani vplyvom nízkych či vysokých teplôt nepraská a spoľahlivo chráni. LED diódy sú zaliate v hrubej ochrannej banke navyše v ochrannej zmršťovacej bužírke. Vplyvom vetra, mrazu či vlhka sú teda flexibilnejšie a odolajú niekoľkonásobnému zaťaženiu ako lacný výrobok. Hlavne menšie obce si už uvedomili, že opakovaná každoročná investícia do lacného osvetlenia na stromček, je niekoľkonásobne drahšia ako profi-osvetlenie so životnosťou nad desať rokov. Len treba dodržať zásady správnej inštalácie a výrobok sa Vám odvďačí svojou spoľahlivosťou. S profesionálnym osvetlením ušetríte!

 

Recyklujeme odpad

Životné prostredie

Kúpou nami ponúkaných výrobkov podporujete ekologický proces výroby. Zodpovednosť za budúcnosť berieme veľmi vážne a snažíme sa o čo najmenší dopad na životné prostredie. Naši dodávatelia sa zaviazali trvalo znižovať uhlíkovú stopu pri výrobe, distribúcii a recyklácii svojich výrobkov. Inšpirovali nás naši dodávatelia, ktorí venujú zalesňovaniu prírody a jej čisteniu nemalé prostriedky. Rovnako môžeme spomenúť enviromentálne vzdelávanie v rozvojových krajinách. Separovanie a ekologická likvidácia odpadu je u nás samozrejmosťou.

NGQwMDZk