S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Doprava a platby

Spôsoby dopravy

Osobný odber

Možnosť osobného odberu objednáného tovaru v našej kancelárii na adrese Stará Vajnorská 37 83104 Bratislava. Pri objednávaní tovaru je potrebné vyplniť v objednávke spôsob dopravy a to osobný odber. Platba pri tomto druhu dopravy je bankovým prevodom vopred na účet  na základe zálohovej faktúry, ktorá Vám bude poslaná do emailu.

Po pripísaní čiastky na účet bude zákazník telefonicky alebo emailom kontaktovaný, kedy bude tovar pripravený k odberu. 

Doprava kuriérom

Komfortnejšie a hlavne rýchlejšie doručenie za sumu 5,5€. Pokiaľ bude tovar na sklade a objednávka odoslaná do 14 hodiny v pracovných dňoch, tovar Vám bude doručený nasledujúci deň. Týmto Vás prosíme o správne vyplnenie dodacej adresy na ktorej sa budete v čase doručenia nachádzať taktiež o správnosť telefóneho čísla. 

Balík na poštu

Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty na Vašu poštu za 4€

 POŠTOVNÉ NAD 200€ ZADARMO! Akcia neplatí na LED motívy a 3D dšekorácie.

 

Príplatky k poštovnému pre LED motívy

10€ k motívom nad 1,5m od 1 do 3 kosov

20€ k motívom nad  2,5m od 1 do 3 kusov 

20€ k motívom nad  3m od 1 do 3 kusov 

30€ k motívom nad  4,5m od 1 do 3 kusov 

Poštovné na 3D dekorácie sa účtuje podľa cenovej ponuky prepravnej služby. 

 

 
 

Spôsoby platby 

Platby dobierkou

Tovar Vám bude doručený vybraným spôsobom dopravy, platíte pri jeho prebraní.

 

Blatba bankovým prevodom 

Po vytvorení objednávky od nás emailom obdržíte údaje potrebné pre platbu taktiež v prílohe bude odoslaná predfaktúra. Tovar následne jednoducho uhradíte pod variabilným symbolom, ktorým je číslo objednávky, alebo číslo predfaktúry. Ako náhle bude platba pripísaná na náš účet, tovar odošleme, alebo si ho osobne vyzdvihnete. Prosím neuhrádzajte platbu pred tým, ako Vám oznámime konkrétne detaily o platbe k Vašej objednávke.

(PRE URÝCHLENIE ODOSLANIA NÁM PROSÍM POŠLITE POTVRDENIE O ODOSLANÍ ČIASTKY NA NÁŠ ÚČET NA E-MAIL obchod@luxstars.sk). Prepravca Vám následne zásielku doručí a Vy si ju už iba prevezmete bez nutnosti mať pri sebe akúkoľvek hotovosť.

 

 

 

 

 

 

 

YzI3OG