S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


» Čo všetko robíme

 

Vianočné osvetlenie a LUXSTARS

 

Vianočné osvetlenie pre mestá a obce

 

        Pri výbere Vianočného osvetlenia pre mestá a obce, dbajte na bezpečnosť, energetickú úsporu a životnosť použitých dekoračných prvkov. S výberom vhodných dekorácií Vám ochotne poradí odborný pracovník z nášho tímu, vyrátame Vám predbežnú kalkuláciu a vytvoríme vizualizácie budúcej výzdoby.

        Naše vianočné osvetlenie je veľmi často používané na výzdobu námestí, vianočných trhov a ich stánkov.  Samozrejmosťou je vianočné osvetlenie na majestátne stromy, ale aj skromnejšie, tie v malých mestách a obciach. Ponúkame možnosť opravy a upgrade starých vianočných dekorov (motívov) na novú technológiu LED v rozumnej cenovej relácii. Vyskúšajte možnosti jednoduchej inštalácie vďaka originálnemu príslušenstvu od LUXSTARS.

 

 Vianočné svetlá pre mestá a obce

 

 vianočná výzdoba rodinného domu

 

         V ponuke našej spoločnosti nájdete profesionálne výrobky vrátane originálneho príslušenstva na výzdobu rodinného domu, chaty alebo chalupy. Obľúbené vianočné osvetlenia od LUXSTARS sú najmä LED svetelné cencúle, svetelné reťaze, závesy a LED hadice. Použitím originálneho príslušenstva vieme jednotlivé prvky rýchlo bezpečne prepájať pomocou predlžovacích káblov rôznych dĺžiek a farieb. Rovnako v ponuke LUXSTARS sú rôzne rozbočovacie konektory, s dvomi, tromi a viac výstupmi, ktoré vďaka vodotesným šróbovacím konektorom zabezpečia rýchlu a bezpečnú montáž vianočného osvetlenia.

 

Vianočné osvetlenie na dom

 

 Osvetlenie na vianočný stromček

 

Profesionálne osvetlený vianočný strom je do značnej miery komplikovanejšia záležitosť, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V ponuke je dnes mnoho svetelných prvkov, ktoré výzdobu stromu robia ešte atraktívnejšou. Okrem klasických LED reťazí a žiaroviek, používame takzvané dynamické svetelné prvky. Medzi ne sa môžme zaradiť efekt padajúceho svetla SNOWFALL, ktorý sa nazýva inak aj LED efekt sneženia alebo padajúce slzičky. Novinkou v ponuke LUXSTARS je aj efekt svetelných odleskov, mnohých variáciíí a farieb. Tento efekt pripomína malý ohňostroj na vianočnom strome a zaujme každého svojou originalitou a neskutočnou krásou. Verejné a komerčné vianočné stromčeky odporúčame doplniť efektom FLASH, čo je vlastne dynamický stroboskopický efekt.

 

svetelné reťaze na stromček

 

 vianočné osvetlenie pre nákupné centrá

 

       V predvianočnom období lákajú krásne osvetlené obchody jednotlivcov, ale i rodiny s deťmi na nákupy. Štúdie z zo zahraničia hovoria, že Vianočné osvetlenie Vám prinesie viac náhodných návštevníkov, ako žiadne osvetlenie. Platí pravidlo čím viac, tým lepšie. Obchodné centrá toto pravidlo dokonale využívajú vo svoj prospech už dosť dávno. Aj Vašu malú prevádzku, obchod či reštauráciu viete jednoducho zatraktívniť profesionálnym LED vianočným osvetlením od LUXSTARS. Pri výbere vás samozrejme radi poradíme, vypracujeme vizualizácie budúcej Vianočnej výzdoby. Ponúkame cenovo najvýhodnejšie profesionálne osvetlenie vrátane originálneho príslušenstva na našom trhu.

 

Kvalitné vonkajšie vianočné osvetlenie pre biznis

 

ZGQzZDg2NW