S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

naša cena 43,00 EUR
Skladom
naša cena 7,00 EUR
Skladom
naša cena 4,00 EUR
Skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 48,00 EUR
Skladom
naša cena 96,00 EUR
Skladom


Interiérové aranžmány

Profesionálne vianočné dekorácie z prvotriednych materiálov upútajú pozornosť na každej recepcii, obchodnej prevádzke či kancelárii. Každé z týchto umeleckých diel, dokonale navodzuje tú správnu sviatočnú atmosféru. Pokiaľ hľadáte luxusnú a majestátnu ozdobu do interiéru, potom je niektorý z našich produktov práve to, čo hľadáte. Ideálne tam, kde architektúra interiéru nedovoľuje umiestniť klasický Vianočný stromček.

Všetky výrobky majú stabilnú základňu. Základ je nerezový kvetináč (altern. plast) s luxusnou povrchovou úpravou. Do základne je vsadená hliníková konštrukcia aranžmánu, ktorá je navyše u niektorých výrobkov lakovaná do zlata. Všetky vianočné aranžmány sú vybavené profesionálnym LED osvetlením, prémiovou výzdobou a kryštáľmi z bezpečnostného plexiskla. Na výber sú veľkosti od 2m až do 3m na výšku. Tovar sa vyrába na zákazku, preto je termín dodania 10 - 14 dní.

 

LED interiérové vianočné svietidlá

 

YWRjODM5Y