S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍInteriérové aranžmány

Profesionálne vianočné dekorácie z prvotriednych materiálov upútajú pozornosť na každej recepcii, obchodnej prevádzke či kancelárii. Každé z týchto umeleckých diel, dokonale navodzuje tú správnu sviatočnú atmosféru. Pokiaľ hľadáte luxusnú a majestátnu ozdobu do interiéru, potom je niektorý z našich produktov práve to, čo hľadáte. Ideálne tam, kde architektúra interiéru nedovoľuje umiestniť klasický Vianočný stromček.

Všetky výrobky majú stabilnú základňu. Základ je nerezový kvetináč (altern. plast) s luxusnou povrchovou úpravou. Do základne je vsadená hliníková konštrukcia aranžmánu, ktorá je navyše u niektorých výrobkov lakovaná do zlata. Všetky vianočné aranžmány sú vybavené profesionálnym LED osvetlením, prémiovou výzdobou a kryštáľmi z bezpečnostného plexiskla. Na výber sú veľkosti od 2m až do 3m na výšku. Tovar sa vyrába na zákazku, preto je termín dodania 10 - 14 dní.

 

LED interiérové vianočné svietidlá

 

MDk2OW