S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

TOVAR V AKCII

naša cena 2,70 EUR
Na objednávku
naša cena 39,00 EUR
Skladom
naša cena 3,00 EUR
Skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 96,00 EUR
Skladom
naša cena 48,00 EUR
Skladom
naša cena 3,10 EUR
Skladom

»

 

Vianočné osvetlenie pre mestá a obce

 

Vytvoriť vianočnú atmosféru pomocou nášho vianočného osvetlenia je také jednoduché. Už aj najmenšie obce nahrádzajú staré energeticky náročné a nespoľahlivé žiarovky, za úsporné a vysokoodolné LED Vianočné osvetlenie. S príchodom Mikuláša sa rozžiaria veľké Vianočné stromy, ulice miest a obcí zdobí svetelná výzdoba a námestia slúžia na stretnutie známych. 24.decembra vyvrcholí obdobie adventu, prichádza nový rok a tieto sviatky sú najdôležitejšie v celom roku. Preto je dôležité si ich slávnostne pripomenúť počas celého obdobia dôstojnou svetelnou výzdobou. Najmä ďeťom aj v ťažkých časoch krásne vianočné osvetlenie vyčarí úsmev na tvári.

Pokiaľ sa rozhodnete pre naše vianočné osvetlenie, výhodou bude najmä vysoká kvalita, široká ponuka a najmä bezkonkurenčná cena profesionálnej rady výrobkov. Objednávkou získate partnerstvo, profesionálne bezplatné poradenstvo, garanciu okamžitého vybavenia reklamácie a mnoho iného.

 

Vonkajšiu svetelnú výzdobu zabezpečíte:

- osvetlením na Vianočného stromu

- svetelnými dekoráciami na stĺpy alebo zavesenie

- Vianočným osvetlením domov

- vianočným osvetlením na mestskú a obecnú zeleň

- 3D led dekoráciami

- svetelnými prevesmi ponad cestu a námestia

- repasovaním starých žiarovkových dekorov

 

1. Osvetlenie  Vianočného stromu

Najdôležitejšou Vianočnou výzdobou v každom meste a obci je osvetlenie na Vianočný strom. V závislosti od množstva financií vieme osvetlenie stromčeka realizovať viacerými spôsobmi. Je dôležité vybrať strom s primeranou výškou. Bohato ozdobený 7m strom je mnohokrát krajší, ako 18 metrová riedka opacha.

Základným osvetľovacím prvok na vianočné stromy sú svetelné reťaze, niekedy nazývané girlandy. Tie môžu byť s pevnými malými, alebo vymeniteľnými veľkými LED žiarovkami. Základné farby LED v ponuke sú ľadová snehovo-biela, teplá žlto-biela, modrá, červená, zelená a oranžová.

Výbere potrebnej dĺžky sa venujeme v inej sekcii (kliknite sem).

Osvetlenie na stromček môže byť statické, alebo doplnené o dynamické svetelné efekty. Najobľúbenejší je stroboskopický efekt trblietania tzv. FLASH, ktorý je už súčasťou výrobkov označeným práve symbolom FLASH, prípadne sa dá samostatne dokúpiť ako stroboskopická svetelná reťaz. Hitom posledných rokov sú rôzne imitácie padania snehu, označované aj SNOWFALL. Jedná sa o svetelné trubice po ktorých steká svetlo podobne ako kvapka vody. Novinkou a stále málo vídanou nádherou sú LED odlesky, veľké svetelné hviezdičky ktoré sa postupne rozžarujú a rovnako zhášajú, čo vyvolá dojem nekonečného ohňostroja hviezd.

Vrchol vianočného stromu sa spravidla zdobí LED motívom, hviezdou, kométou alebo vločkou. Je to tzv. čerešnička na torte a finálny prvok serióznej svetelnej výzdoby stromu.

 

Vianočné osvetlenie stromov LED girlanda reťaz

 

2. Svetelné dekorácie na stĺpy alebo zavesenie

Vianočné osvetlenie pre mestá a obce za pomoci LED motívov alebo vianočných svetelných dekorov, je obľúbenou možnosťou vyzdobiť ulice či námestia. Na trhu je nekonečné množstvo farebných, tvarových a technicky rozličných variácií. Dajú sa nájsť nekvalitné na kolene robené ozdoby až po tvarovo náročné hliníkové konštrukcie. Spravidla cena odpovedá kvalite.

Existujú dva druhy svetelných motívov. Uchytením na stĺp, alebo zavesením na oceľové lano. Pokiaľ stĺpové dekory sú menších rozmerov, závesné majú niekedy šírku celej cesty. Rozdiel je evidentný aj pri cene. Lacnejšou alternatívou vianočného osvetlenia pre mestá a obce sú potom svetelné prevesy, ktorých efekt a svietivosť sa v mnohých prípadoch vyrovná svetelným motívom.

 

Svetelný motív dekor na stĺp

 

3. Exteriérové osvetlenie budov

Elegantnou možnosťou prispieť k vianočnej výzdobe mesta alebo obce, je vyzdobiť budovy ktoré vlastní a spravuje. Na výzdobu pomocou exteriérového vianočného osvetlenia sú najvhodnejšie svetelné cencúle, ale aj LED závesy, reťaze či LED hadice. Pokiaľ si želáte navrhnúť svetelnú výzdobu vašej obce alebo mesta, neváhajte nám poslať fotku objektu a my Vám urobíme vizualizáciu vianočného osvetlenia s orientačnou cenovou kalkuláciou.

Nami navrhnuté vianočné osvetlenie pre vaše mesto alebo obec bude inšpiráciou pre obyvateľov, ktorí takisto môžu svojou troškou prispieť k vytvoreniu nezabudnuteľnej atmosféry v uliciach Vášho mesta / obce.

 

LED vianočné osvetlenie vonkajšie budovy a domu

 

4. Vianočné osvetlenie na mestskú a obecnú zeleň

Stromy, kríky, či celé parky môžu byť atraktívnym miestom vďaka Vianočnému osvetleniu. Skvele vyzerajú aj listnaté stromy, ktorých kmene a konáre omotáte svetelnou reťazou. Prípadne do korún stromov umiestnite LED odlesky a efekt sneženia a výsledok všetkých milo prekvapí.

LED vianočné svetlá profi strom

 

5. 3D led dekorácie

Pokiaľ námestie nedisponuje vhodným Vianočným stromčekom, vieme dodať ukážkový 3D kónický vianočný strom v tvare kužeľa. Strom je kovovej pozinkovanej konštrukcie s hustým čečinovým výpletom. Strom navyše dodáme aj s požadovaným osvetlením, dopravou a montážou v cene. Dobrou voľbou sú aj ostatné 3D LED dekorácie vhodné do záhrad, parkov a peších zón. Obľúbenými je 3D guľa rôznych farieb a veľkostí, 3D strom dvoj až päť metrový a 3D fontány. Na zákazku vyrobíme rôzne postavičky a zvieratá ako Anjel, Mikuláš, Soby a iné.

3D vianočné svetielka a svetelný strom 3D

 

6. Svetelné prevesy ponad cestu a námestia

Bohatá a početná výzdoba miest a obcí sa dá dosiahnuť vďaka svetelným prevesom ponad cestu či celé námestia. Napríklad preves šírky 4,5m a výšky 0,8m s FLASH efektom a pribaleným oceľovým lanom a svorkami, vrátane 7m pripájacieho kábla. Výhody takéhoto osvetlenia pre vaše mesto alebo obec nie sú len v cene a veľkosti, ale aj hmotnosti a skladovateľnosti. Na výber je niekoľko farieb a efektov.

Druhým spôsobom sú takzvané svetelné stropy, ktoré sú tvorené z jednostlivých svetelných reťazí. Buď sú ponúkané ako komplet sada, alebo pomocou profesionálneho príslušenstva si viete vytvoriť veľkosť na mieru. Obľúbené najmä do užších uličiek centra miest, nádvorí a parkov. Toto Vianočné osvetlenie je dodávané v dvoch variantách a to buď s efektom FLASH, alebo bez neho.

LED svetelný preves a dekoračný LED strop nebo

 

7. Repasovanie starých žiarovkových dekorov

 

Najdostupnejší spôsob ako inovovať staré a často nefunkčné Vianočné motívy a dekory, je dať ich na repasáciu. Konštrukcia a tvary ostanú rovnaké, my vymeníme elektroinštaláciu a osvetľovacie prvky. Pri repase používame výhradne LED hadice a rovnako aj LED výplet. Záruka na takto repasované vianočné osvetlenie je 2 roky.

 


 

Pri projektovaní profesionálneho Vianočného LED osvetlenia pre vaše mesto či obec, Vám náš tím ochodne poradí. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky 0915809367, alebo na náš e-mail: obchod@luxstars.sk

MTllZ